saemas vēlēšanas
Liekas esam gudri vēlējuši. No tā, kāda bija izvēle, ir savēlēti daudz labu cilvēku. Lai jums deputāti veicas, izvest Latviju no gandrīz visām iespējamām pēdējām vietām augšup.
Daži ir zaudējuši. Tā nav nelaime, gadās klupt. Galvenais ir piecelties. Un mums ir džentlmeņi un valstvīri, kuri tieši tā arī saka – zaudējums, protams, sāp, tomēr padomāšu, ko izdarīju ne tā, un nākotnē būšu veiksmīgāks. Elksniņa kungs, Jemeļjanova kungs, Bordāna kungs tādi ir.
Ir izgaismojušās vājas personības tie ir tie, kuri “apvainojas” – šādi politiķu emocionālā līdzsvara traucējumi tautai ir bīstami. Tie, kuri nevis turpina celties, pilnveidoties, cīnīties līdz galam, bet bēg no “kaujas lauka” – Latvijas patlabanējais sargātājs Pabrika kungs, ”dižais” Latvijas patriots Aldis Gobzema kungs, kurš pie tam gatavs savā vājuma brīdī iznīcināt vai visu Latviju – aicinot visus “normālos” braukt prom, visur citur ir labāk.
Un kas tad cels un veidos Latviju par valsti, kurā arī ir labi, un ar rītdienu? Un koalīcijas valdība beidzot būs laba. Lai jums labi veicas lielie darbi, deputātu kundzes un kungi!
Profesore Gunta Ancāne