Kas mēs esam

Mēs esam Ziemeļeiropas Mentālās veselības centrs SIA (reģ. Nr.40203361619). Mūsu vietnes adrese ir: https://zemvc.lv.

Sīkdatnes

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, kas tiek nosūtītas uz jūsu datora atmiņu tīmekļa vietnes apmeklējuma laikā. Katrā turpmākajā apmeklējuma reizē sīkdatnes tiek nosūtītas atpakaļ uz izcelsmes vietni vai uz citu vietni, kas atpazīst šo sīkdatni. Sīkdatnes darbojas kā konkrētas tīmekļa vietnes atmiņa, ļaujot šai lapai atcerēties jūsu datoru nākamajās apmeklējuma reizēs, tai skaitā sīkdatnes var atcerēties Jūsu iestādījumus vai uzlabot lietotāja ērtības.

Izmantotās sīkdatnes var iedalīt tehnoloģiski nepieciešamās sīkdatnes, bez kurām pakalpojuma izpilde tehnoloģiski ir neiespējama vai būtiski apgrūtināta, un analītiski statistiskās sīkdatnes.

Izmantojot tīmekļa vietni, jūs apstiprināt, ka atļaujat šajā vietnē izvietoto analītiski statistisko sīkdatņu izmantošanu.

 

Tīmekļvietnē tiek izmantotas šādas sīkdatnes:

Nepieciešamās:

  • pll_language: tiek izmantota sīdatne, lai reģistrētu lietotāja izvēlēto valodu, atgriežoties vietnē, kā arī iegūtu valodas informāciju no lietotāja iekārtas, ja tā nav pieejama citā veidā.
  • shbnVX_tUHcY-R
  • WzaDCtmKdSbl
  • QcSuZCrFIT_gqb.

Statistika:

Šajā vietnē izmantotās sīkdatnes reģistrē lietotāja skatījumus, ļaujot analīzēt vietne izvietotās informācijas pieejamību un lietošanu.

Iegultais saturs no citām vietnēm

Ziņas šajā vietnē var saturēt iegultu saturu (piemēram, video attēlus, rakstus utt.). No citām vietnēm iegultais saturs darbojas tāpat it kā apmeklētājs būtu apmeklējis šīs citas vietnes.

Šīs vietnes varētu apkopot datus par jums, varētu izmantot sīkdatnes, varētu iegult trešo pušu izsekošanas līdzekļus, kā arī varētu novērot jūsu veiktās darbības ar iegulto saturu, tostarp arī tad, ja jums ir konts un jūs esat pierakstījies attiecīgajā vietnē.

Ar ko mēs dalāmies ar jūsu datiem

Informācija par vietnes apmeklējumu netiek nodoti nevienai trešajai personai un tiek izmantoti vienīgi informācijas pieejamības uzlabošanai un apmeklētāju plūsmas analīzei.